webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

INKOS 2010 - knihovna přivádí k počítači lidi s handicapem

V letošním roce probíhá již 7. ročník internetové korespondenční soutěže INKOS 2010, která je určena lidem se zdravotním handicapem. Od 1. března 2010 jsou na stránkách knihovny http://www.kkvysociny.cz/…os_2010.aspx zveřejněny otázky, na které je možné odpovídat po celý měsíc březen, a to na e-mailovou adresu, nebo přímo do webového formuláře.

Touto soutěží se snažíme přivést k počítači lidi, kteří sice překonávají zdravotní potíže, ale také chtějí zvládnout práci s moderní technikou. A další z vás chceme přesvědčit, že překonávat bariéry může být i zábavné. Využít můžete např. speciální software pro zrakově postižené doma nebo v knihovnách, upravené PC stanice apod.

Vědomostní soutěž, z oblasti literatury a kultury vůbec, má patnáct otázek. Uzávěrka soutěže je 31. března 2010 a 6. dubna 2010 vyhlásíme vítěze. Tři nejlepší řešitelé obdrží věcné ceny.

Přímá adresa na webový formulář je

http://www.kkvysociny.cz/…ormular.aspx

««« Předchozí text: Novinky z Helpnetu Následující text: Den otevřených dveří FRPSP »»»

Ladislav Kratochvíl | 1. 3. 2010 Po 22.27 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 10258xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Pedro

This Small Investment Of $133 Banked Us $634 With No Work Required

More: https://www.youtube.com/watch?…

29. 3. 2024 Pá 15.23
Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vidíme
Odpověd: